NetGlobal Uluslararası Lojistik, hacimli ve ağır yüklerin uluslararası nakliyesi için gerekli tüm lojistik ve nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Hem unimodal hem de multimodal şemalar teslimat için kullanılır. Karayolu taşımacılığı, yüksek hız ve nispeten düşük ulaşım maliyetleri nedeniyle bu segmentte en büyük paya sahiptir. Genel olarak, büyük kargo ve ekipman taşımacılığı pazarı yılda% 5 ila 15 arasında aktif büyüme göstermektedir.

Pozitif dinamikler ekonomik büyüme ve yeni pazarların gelişimi ile ilişkilidir. Büyük sanayi kuruluşları yurtdışında varlıklarını garantilemek için yabancı ortaklarla ticari ilişkiler kurarlar. Bu nedenle, büyük boyutlu kargo olarak sınıflandırılan büyük ekipman ve makinelerin taşınmasına yönelik talep sürekli artmaktadır.

NetGlobal Uluslararası Lojistik, müşterilerinin büyük boyutlu kargoların uluslararası taşımacılığının düzenli akışlarını düzenlemelerine yardımcı olur. Şirketimiz, Avrupa, BDT, Baltık, Balkanlar, Doğu Asya ve Orta Asya'da çeşitli ulaşım yöntemleriyle kargo taşımacılığı organize etmektedir. Deneyimli çalışanlarımız, ağır yük taşımacılığı maliyetini en aza indiren optimum teslimat yolları geliştirmek için her müşterinin ihtiyaçlarını ve kargo özelliklerini dikkate alır. 

NetGlobal Uluslararası Lojistik, coğrafi varış noktasına bakılmaksızın herhangi bir yükün zamanında teslimini organize eder. Uluslararası nakliye şirketleri ile verimli işbirliği sayesinde esnek fiyatlandırma sunuyoruz.

 

Paylaş